آیکن png

هشدار حمل با جرثقیل

اعلان پیام هشدار در هنگام جا به جایی خودرو توسط جرثقیل

پشتیبانی از برق 9 الی 46 ولت

پشتیبانی از برق 9 الی 46 ولت و متناسب با تمامی خودروها و موتورها

آیکن png

هشدار قطع و وصل برق خودرو

اعلان پیام هشدار قطع و وصل برق خودرو در صورت وجود مشکل در سیستم برقی خودرو

هشدار باز شدن سوئیچ

اعلان هشدار هشدار باز شدن سوئیچ در سریع ترین زمان

آیکن png

هشدار لرزش (ضربه)

اعلان هشدار لرزش در هنگام برخورد با خودرو و تصادفات رانندگی

هشدار باز شدن درب خودرو

هشدار باز شدن درب خودرو و جلوگیری از سرقت وسیله نقلیه

ردیاب خودرو G.T.R

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و افزایش امنیت و ایمنی خودروها، نیاز به استفاده از ردیاب خودرو به میزان قابل توجهی احساس می‌ شود. با استفاده از ردیاب (GPS) می‌ توانید امنیت خودرو و موتورسیکلت‌ های شخصی و هم‌چنین مدیریت ناوگان‌ های حمل و نقل سازمان‌ ها را بهبود دهید. ردیاب خودرو یک سخت‌ افزار جهت تعبیه در داخل وسیله نقلیه میباشد. ردیاب‌ ها با توجه به ویژگی‌ ها در انواع متنوعی طراحی، تولید و ارائه می‌ گردند. مزایای ردیاب خودرو بسیار بالا بوده که مهم‌ ترین آن‌ ها اطلاع از موقعیت جغرافیایی وسیله‌ ی نقلیه می باشد. اصلی‌ترین وظیفه ردیاب خودرو، دریافت موقعیت مکانی متحرک و ارسال آن در بستر ارتباطی تعریف شده بصورت آنلاین و آفلاین می باشد. ردیاب خودرو حرفه ای G.T.R با عملکردی فوق العاده می تواند موقعیت خودرو شما را با جی پی اس از طریق پیامک و اپلیکیشن اعلام نماید. این قطعه سخت‌افزاری بسیار کاربردی، در عین داشتن مزیت‌های بسیار زیاد اعم از افزایش امنیت خودرو، از هزینه کمی برخوردار است. درواقع شما با خرید انواع جی پی اس با قیمتی مناسب، می‌توانید امنیت خودرو خود را تضمین کنید. ردیاب‌های مخصوص خودرو، انواع مختلفی داشته و هر کدام سیستم هوشمند مجزایی دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم انواع جی پی اس ماشین را به همراه کاربرد و مزایا معرفی کنیم.

نظرات مشتریان

آنچه مشتریان ما می گویند

تماس با ما

ردیاب خودرو G.T.R واقعاً توانمندی‌های بی‌نظیری دارد. من به عنوان یک مشتری راضی، باید بگویم که این ردیاب توانایی تشخیص سرقت را دارد و می‌تواند خودرو را قفل کند. با استفاده از حسگرهای حرکتی پیشرفته، در صورت تشخیص هرگونه حرکت غیرمعمول از سمت سرقت‌گران، ردیاب خودرو به صورت خودکار و بلافاصله اقدام به قفل کردن خودرو می‌کند.

img
سارا محمدی

خریدار

بهترین ردیاب خودرویی که تا به حال استفاده کرده‌ام! با استفاده از ردیاب خودرو حرفه‌ای G.T.R، همیشه مطمئن هستم که موقعیت خودرو ام را می‌دانم.علاوه بر اینکه امنیت خودرو را بهبود می‌بخشد، قیمت مناسبی نیز دارد. به طور کلی، ردیاب خودرو G.T.R یک سیستم هوشمند و کارآمد است که باعث آرامش و اطمینان بیشتر من در مورد خودرو ام می‌شود.

img
نادر علیخانی

مفازه دار

بی نظیر و بی رقیب در عرصه ردیاب های خودروی داخلی ! همینطور اپلیکیشن بسیار روان و سریعی هم داره.

img
علی زالی

خریدار

اینکه این محصول تماما تولید ایران می باشد باعث افتخار است و همینطور پشتیبانی سریع و خوبی که دارن منو برای خرید این محصول ترغیب کرد.

img
عرفان منافی

تولید کننده

وبلاگ تصویر
GPS

ردیاب خودرو GTR چه امکاناتی دارد؟

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و افزایش امنیت و ایمنی خودروها، نیاز به استفاده از ردیاب خودرو به میزان قابل توجهی احساس می‌ شود. با استفاده از ردیاب (GPS) می‌ توانید امنیت خودرو و موتورسیکلت‌ های شخصی و هم‌چنین مدیریت ناوگان‌ های حمل و نقل سازمان‌ ها را بهبود دهید. ردیاب خودرو یک سخت‌ افزار جهت تعبیه در داخل وسیله نقلیه میباشد.